Korzyści


Certyfikat dla firmy

 

Certyfikaty Klubu, dyplomy uznania programu „Solidny Partner” oraz inne nagrody (przyznawane samorządom i innym podmiotom w ramach projektu „Solidny partner w środowisku lokalnym”) są wręczane podczas Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM”, organizowanych przez MTP pod patronatem honorowym Ministerstwa Środowiska.

Program jest prezentowany w portalu inicjatywy ONZ „Global Compact” (w której uczestniczymy od 2001 r.), zarządzanym przez biuro GC (funkcjonujące w ramach Biura Sekretarza Generalnego ONZ w Nowym Jorku) – portal ten jest często odwiedzany przez internatów z całego świata oraz na stronie Global Compact Network Poland.

  • na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki zamieszczono specjalną publikację prezentującą program Solidny Partner” oraz inne, wybrane polskie inicjatywy w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu – „CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w Polsce” – str. 9
  • informacja o programie i jego uczestnikach jest także upowszechniana w mediach, na konferencjach, spotkaniach, w Internecie (w serwisach własnych i partnerskich oraz w różnych formach e-marketingu) itp.
  • partnerem strategicznym programu są m.in. Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Solidny Partner - Korzyści                                      * szczegółowa informacja

 

Naszymi głównymi celami są: wzmacnianie wizerunku laureatów programu i ich promocja, współpraca firm (w szczególności uczestniczących w Klubie Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner”) oferujących usługi i produkty wysokiej jakości, stwarzanie możliwości pozyskiwania nowych klientów, a także wspieranie bezpieczeństwa w biznesie.

Dołącz do nas