Korzyści – szczegółowa informacja


Korzyści z uczestnictwa w Klubie Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner” (skupiającym laureatów programu):

  • wzmocnienie wizerunku, marki i konkurencyjności firmy
  • współpraca z firmami oferującymi produkty i usługi wysokiej jakości (m.in. system współpracy poleconych firm) oraz możliwość pozyskania nowych klientów
  • stała promocja uczestników Klubu w kraju i za granicą
  • atrakcyjne zniżki umożliwiające zmniejszenie kosztów działalności firmy (nawet o ponad 7 tys. zł/miesiąc): na kompleksowe usługi ubezpieczeniowe, medyczne i in. dla firm oraz osób indywidualnych; finansowe (m.in. pozyskiwania funduszy europejskich, dotacji, kredytów, leasing), profesjonalne doradztwo personalne; szkolenia; usługi marketingowe (badania rynku, telemarketing i in.); różne formy reklamy (w mediach, w Internecie, reklama zewnętrzna na terenie całej Polski i in.)
  • uprawnienie do posługiwania się przez firmę w działaniach marketingowych znakiem Klubu Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner” + pakiet materiałów promocyjnych (po zakończeniu okresu weryfikacji uczestnik otrzymuje prawo do posługiwania się znakiem „Solidny Partner” z oznaczeniem roku lub lat, w których była przeprowadzana)
  • prestiżowy certyfikat (w języku polskim i angielskim) oraz specjalne certyfikaty europejskie możliwe do uzyskania już po 2 roku uczestnictwa w programie: brązowy, srebrnyzłoty, platynowy, diamentowy

Każdy uczestnik Klubu otrzymuje także bez dodatkowych opłat Konto Gold w portalu biznesowym solidnypartner.eu, umożliwiające pełną prezentację i promocję firmy (tekst w j. polskim, angielskim, niemieckim + grafika i zdjęcia) wyróżnionej znakiem „Solidny Partner”, na specjalnych zasadach (m.in. miejsce w Galerii Laureatów i innych działach tematycznych) – co wzmacnia kreowanie pozytywnego wizerunku i PR firmy. Konto zapewnia najwyższą preferencję w wynikach wyszukiwania przedsiębiorstw oraz zamieszczanie największej liczby ofert, a także uprawnia do korzystania ze zniżek na produkty i usługi oferowane przez portal lub jego partnerów (eksponowane w dolnej części strony głównej portalu), jak również do zamieszczania dwóch dodatkowych odnośników (związanych ze słowami kluczowymi) w treści każdego autorskiego artykułu opublikowanego w Czytelni, co wpływa na kształtowanie autorytetu eksperckiego i zwiększenie widoczności przedsiębiorstwa w Internecie.

Celem rozbudowanego systemu preferencji dla uczestników Klubu jest zachęcenie także innych firm do prowadzenia działalności zgodnie z zasadami rzetelności i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Portal biznesowy solidnypartner.eu jest platformą marketingową dla uczestników rynku oferujących produkty i usługi wysokiej jakości, bądź ich poszukujących. Zapewnia wiele usług bezpłatnie lub po atrakcyjnych cenach, m.in. dzięki wyżej wymienionym, znaczącym zniżkom dla uczestników Klubu Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner”.

Portal jest połączony z wieloma prestiżowymi serwisami w kraju i za granicą (m.in. poprzez stronę internetową programu), a także promowany w różnych formach (media, reklama zewnętrzna, marketing internetowy) przez wyspecjalizowane firmy partnerskie, co dodatkowo wpływa na PR prezentowanych firm.