Korzyści – szczegółowa informacja


Korzyści z uczestnictwa w Klubie Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner” (skupiającym laureatów programu):

  • wzmocnienie wizerunku, marki i konkurencyjności firmy
  • współpraca z firmami oferującymi produkty i usługi wysokiej jakości (m.in. system współpracy poleconych firm) oraz możliwość pozyskania nowych klientów
  • stała promocja uczestników Klubu w kraju i za granicą
  • atrakcyjne zniżki umożliwiające zmniejszenie kosztów działalności firmy
  • uprawnienie do posługiwania się przez firmę w działaniach marketingowych znakiem Klubu Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner” + pakiet materiałów promocyjnych (po zakończeniu okresu weryfikacji uczestnik otrzymuje prawo do posługiwania się znakiem „Solidny Partner” z oznaczeniem roku lub lat, w których była przeprowadzana)
  • prestiżowy certyfikat (w języku polskim i angielskim) oraz specjalne certyfikaty europejskie możliwe do uzyskania już po 2 roku uczestnictwa w programie: brązowy, srebrnyzłoty, platynowy, diamentowy

Każdy uczestnik Klubu otrzymuje także bez dodatkowych opłat Konto Gold w portalu biznesowym solidnypartner.eu, umożliwiające pełną prezentację i promocję firmy (tekst w j. polskim, angielskim, niemieckim + grafika i zdjęcia) wyróżnionej znakiem „Solidny Partner”, na specjalnych zasadach (m.in. miejsce w Galerii Laureatów i innych działach tematycznych) – co wzmacnia kreowanie pozytywnego wizerunku i PR firmy. Konto zapewnia najwyższą preferencję w wynikach wyszukiwania przedsiębiorstw oraz zamieszczanie największej liczby ofert, a także uprawnia do korzystania ze zniżek na produkty i usługi oferowane przez portal lub jego partnerów, jak również do zamieszczania dwóch dodatkowych odnośników (związanych ze słowami kluczowymi) w treści każdego autorskiego artykułu opublikowanego w Czytelni, co wpływa na kształtowanie autorytetu eksperckiego i zwiększenie widoczności przedsiębiorstwa w Internecie.

Celem rozbudowanego systemu preferencji dla uczestników Klubu jest zachęcenie także innych firm do prowadzenia działalności zgodnie z zasadami rzetelności i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Portal biznesowy solidnypartner.eu jest platformą marketingową dla uczestników rynku oferujących produkty i usługi wysokiej jakości, bądź ich poszukujących. Zapewnia wiele usług bezpłatnie lub po atrakcyjnych cenach, m.in. dzięki wyżej wymienionym, znaczącym zniżkom dla uczestników Klubu Rzetelnego Biznesu „Solidny Partner”.

Portal jest połączony z wieloma prestiżowymi serwisami w kraju i za granicą (m.in. poprzez stronę internetową programu), a także promowany w różnych formach (media, reklama zewnętrzna, marketing internetowy) przez wyspecjalizowane firmy partnerskie, co dodatkowo wpływa na PR prezentowanych firm.

Jednym z partnerów, których usługi w tym zakresie zasługują na pozytywną rekomendację, jest firma PRO.

 

Zleć to PRO